Wyszukaj w katalogu
Polecane firmy
Poleć nas innym
Poradnik

Pierwszy Wirtualny Doradca Energetyczny


Usługa Wirtualnego Doradcy Energetycznego dedykowana jest osobom, które stoją przed wyborem ogrzewania do nowego domu lub chcą zmodernizować istniejące systemy i urządzenia.
Jest to nowoczesne rozwiązanie, które w prosty sposób pozwala na otrzymanie informacji dotyczących wyboru źródła ogrzewania, a także metod zarządzania zużyciem energii. Jest to pierwsze tego typu, innowacyjne rozwiązanie w sektorze energetycznym.

Dzięki pomocy Wirtualnych Doradców możliwe będzie porównanie gazu płynnego z innymi źródłami energii, a nawet obliczenie wielkości zapotrzebowania na LPG na podstawie kalkulatora energetycznego. Podając potrzebne dane dotyczące ocieplenia, wentylacji, powierzchni domu i innych koniecznych parametrów, uzyskamy od Doradcy konkretne wyliczenie ilości gazu płynnego, potrzebnego do ogrzania naszego domu. Aby uzyskać poradę, wystarczy zadać Doradcy pytanie, na które od razu uzyskamy odpowiedź. Usługa dostępna jest przez całą dobę.

„Decyzja o wyborze źródła ogrzewania wpływa nie tylko na wysokość naszych rachunków, ale również na otaczające nas środowisko. Warto zatem dobrze rozważyć dostępne możliwości. Wirtualny Doradca Energetyczny pokaże, jakie są zalety czy ograniczenia różnych źródeł energii i które rozwiązanie jest najbardziej korzystne dla naszego domu” – mówi Andrzej Chodacz, rzecznik prasowy Gaspol S.A.

Wirtualni Doradcy będą również przybliżać korzyści wynikające ze stosowania alternatywnych rozwiązań energetycznych, takich jak systemy kondensacji czy rekuperacji z odzyskaniem ciepła. Doradzą w zakresie wykorzystania energii słonecznej do ogrzewania wody, wskażą jak ograniczyć straty ciepła. Poproszeni zaprezentują wybrane nośniki energii i wskażą najkorzystniejsze rozwiązania z ich użyciem oraz odpowiedzą na wiele innych pytań związanych z procesami budowy/ remontu energooszczędnego budynku

„Zdecydowaliśmy się na realizację projektu Wirtualnego Doradcy Energetycznego, ponieważ chcemy być przewodnikiem klienta w zakresie wyboru źródła ogrzewania i optymalnego zużywania energii. Dom jest ogromną i wymagającą inwestycją – chcemy pomagać naszym klientom w jej realizowaniu. Stworzenie kompleksowego źródła wiedzy o różnorodnych nośnikach energii, może okazać się dla nich znaczącym wsparciem” – przekonuje Bożena Wróblewska, kierownik marketingu Gaspol S.A.
                                                                        doradcy
Piotr i Magda – to postaci, wygenerowane przez specjalny program komputerowy, które potrafią porozumiewać się w naturalnym języku. Odpowiadają na zadane im pytania, udzielają porad i rozwiązują problemy. Możliwe jest to dzięki stworzeniu specjalnej bazy informacji i faktów, którą posiadają.

Wirtualni Doradcy Energetyczni dostępni są na stronie www.dobrzeogrzanydom.pl Na pozostałych stronach Firmy Gaspol (www.gaspol.pl, www.kibicujklimatowi.pl, www.primaenergy.pl) znajdować się będzie link z postacią Wirtualnego Doradcy, po kliknięciu na którego będzie można rozpocząć z nim rozmowę.


Gaspol SA jest jednym z największych dystrybutorów gazu płynnego w Polsce, działającym na rynku gazu w 3 segmentach: gaz w zbiornikach (luz), gaz w butlach, autogaz. Jest częścią holenderskiej spółki SHVGas – światowego lidera na rynku LPG (Liquefied Petroleum Gas). Gaspol korzysta z szerokich doświadczeń ponad 20 firm siostrzanych z całego świata, ale w swojej działalności na pierwszym miejscu stawia polski potencjał. Gaspol jest członkiem Polskiej Organizacji Gazu Płynnego (POGP). Na polskim rynku firma działa od 1991 roku.

Źródło: www.gaspol.pl

mtprzetelniorlybudownictwasymasmtcelektroinstalacjeplgbcmrbasmasmgryf budtargi pomorskiepromocja-targi.plsibexexpokruszywasibexjesienwwdpmtseistargikielcelentewencbuild.lentewencelektroinstalacje13warsawbuildtargidziedzictwo